Nabór do drużyny Juniorów Młodszych.

Zapraszamy wszystkich chętnych z rocznika 1999 i 2000. Od następnego sezonu nasza drużyna oparta będzie głownie na zawodnikach nieuczęszczających do klasy sportowej. Jeśli zmieniasz szkołę myślisz, że nie będziesz mógł grać na wysokim poziomie to nie jest to prawdą i ta informacja jest skierowana do Ciebie.

Staramy się stworzyć warunki, żeby każdy zawodnik mógł pogodzić treningi z nauką. Nasza grupa będzie miała przynajmniej trzy treningi w tygodniu. Jeśli będziecie chcieli, będziecie mogli uczestniczyć w treningach najstarszych juniorów lub seniorów. Wtedy będziecie mogli trenować codziennie.

Planujemy zgłosić do rozgrywek dwie drużyny. Możliwość grania będzie dla każdego.

Jeśli porozmawiacie z Waszymi starszymi kolegami, zawodnikami naszego klubu dowiecie się, że grają jak równy z równym z najlepszymi klubami na Śląsku. Oczywiście nie zawsze wygrywają, ale często gramy zawodnikami młodszych roczników, gdyż najstarsi juniorzy - obecnie rocznik 1996 - grają głównie w seniorach.

Szczegółowe informacje u trenera rocznika oraz Koordynatora ds. Szkolenia.

Koordynator Piotr Cichoń
e-mail: cichypitr6712@interia.pl